Logo

Noble's Life: Kingdom Reborn to nadchodzący miks symulatora średniowiecznego szlachcica z grą strategiczną.

W tej produkcji 3D FPP gracz wciela się w francuskiego arystokratę w trakcie Wojny Stuletniej, którego ziemie zostały splądrowane. Ma on za zadanie odbudować je, rozwinąć i przygotować na dalszą wojnę, odkrywając swój unikalny styl rządzenia!

Scale

Gentle Griffons - twórcy gry, kilkuosobowy indie team ze Szczecina powstały na początku 2021. Mamy w swoich szeregach zarówno doświadczonych twórców jak i branżowych nowicjuszy, zebranych razem by tworzyć gry.


Nasze sociale


Scale

Materiały prasowe

Press kit zawiera loga gry i studia w różnych rozdzielczościach, screeny oraz trailer w wersji Full HD.

Scale

Screenshoty


Scale

Podstawą Noble's Life: Kingdom Reborn będzie rozbudowana warstwa ekonomiczna podana jednak nie w formie dziesiątek tabelek, a zaszyta pod fabularyzowanymi decyzjami, które gracz podejmuje w kontaktach z poddanymi, doradcami lub swoim wojskiem.

Umożliwi to wiele różnorodnych ścieżek rozwoju włości szlachcica, który może stawiać największy nacisk na takie aspekty gry jak ekonomia, militaria, dyplomacja, religia czy alchemia (w realistycznym ujęciu), ale też po prostu skupić się na dostatnim, hulaszczym życiu. Wszystko jednak będzie miało swoje konsekwencje.

Ważnym elementem gry będzie też przygotowanie miasta do oblężenia w obliczu nadchodzącej armii poprzez m.in. kumulowanie zapasów i planowanie strategii obronnej. Natomiast w przypadku szturmu na mury gracz będzie mógł osobiście dowodzić obroną w czasie rzeczywistym.

Równie istotne będą rajdy kawaleryjskie jakie gracz samodzielnie poprowadzi, tzw. Chevauchée, czy to w celu spowolnienia wrogiej armii, czy splądrowania włości rywala.

Gra stawia na przedstawienie życia średniowiecznego szlachcica w małej skali, ale w wysoce immersyjny sposób. Realizujemy to zarówno organicznym UI, dużą dozą historycznego realizmu, jak i mnóstwem opcji do wyboru. Tak, by każdy gracz mógł znaleźć swój unikalny styl rządzenia.

Capsule image